„Gdzie oczy poniosą… USA ’18”

Podróżować jest bosko, zwłaszcza, gdy w planach jest tyle ciekawych plenerów, miejsc do zobaczenia i pięknych krajobrazów. Gdy czeka na nas nieznane, gdy w perspektywie wycieczki czeka masa atrakcji… już by się chciało zaczynać, już by się chciało założyć zdarte, wyprawowe buty i iść przed siebie w dal… „Gdzie oczy poniosą…”.

Codzienność przesuwających się leniwie dni wprawia nas w rutynę: praca, dom, spanie… czasem jakaś impreza, kino, knajpa, teatr… W podróży, na wyprawie wszystko jest nieprzewidywalne. Wszystko się zdarzyć może. I właśnie ta niewiedza, ten dreszczyk emocji jest tym, co lubimy najbardziej! A jak do tego dochodzi możliwość bycia w fajnym zespole, z przyjaciółmi… to już więcej nic nam do szczęścia nie potrzeba… bo jesteśmy wtedy w siódmym niebie!

W nowej odsłonie naszego portalu WWW zapraszamy Was, nasi drodzy przyjaciele, do podróżowania razem z nami… do kibicowania nam i przeżywania przygód, jakie nam los zgotuje. Odwiedzajcie nasz portal często, codziennie!… i poznawajcie razem z nami te niezwykłe miejsca, które przyroda, natura przygotowała dla nas, dla ludzi, byśmy mieli czym zachwycać nasze oczy. Będziemy się starać, w miarę sił i możliwości technicznych, pokazywać Wam na bieżąco to, co widzimy, co zwiedzamy, czym się zachwycamy. Mamy wielką nadzieję, ze się Wam spodoba to wszystko, co będziemy pokazywać. Jednocześnie mamy wielką prośbę o jak najszczersze komentarze, sugestie i uwagi odnośnie tego, co tu prezentujemy, co Wam przedstawiamy. Chcemy, by to była także Wasza, ulubiona strona WWW, do której będziecie z przyjemnością zaglądać.

Tak więc zaczynamy naszą wyprawę…