Witajcie na nowej odsłonie naszego portalu…

Mamy nadzieję, że spodoba się Wam obecna forma i organizacja strony MiK-owej WWW. Wykonana jest od nowa, w nowej technologii pozwalającej przeglądać nas także na urządzeniach mobilnych (Responsive Design).

Pierwsza nasza strona WWW powstała w 2008 roku. Były to głównie zdjęcia z wyprawy „Gdzie oczy poniosą… USA ’08”. Takie były początki. Od tego czasu została przebudowana wg algorytmów CSS aż wreszcie dzisiaj rusza dostosowując się do nowych trendów i wymagań. Wiadomo – początki są trudne i na pewno nie wszystko będzie działało tak jak chcemy – wybaczcie nam te utrudnienia. Będziemy ją poprawiać i bardzo liczymy na Wasze uwagi i spostrzeżenia, które pozwolą nam udoskonalić przekaz tak, by był wygodny dla Was, drodzy Czytelnicy i Fani MiK-ów!

Na dzień dzisiejszy nie mamy wszystkiego, co było – nie ma pełnej historii wpisów, jakie mieliście okazję widzieć w poprzednim wydaniu. Ale nie martwcie się… systematycznie, w miarę naszego wolnego czasu od codziennych wymagań życia, będzie uzupełniana historia, aż wszystkie poprzednie wpisy znajdą się także tutaj.

Tak więc zaczynamy… z grubej rury… czyli nasza wycieczka „Gdzie oczy poniosą… USA ’18” – zapraszamy i życzymy miłych wrażeń!

Serdecznie zapraszamy …

 

P.S.

REAKTYWACJA 2…

Jest 10 grudnia 2021 roku… pogoda „pod psem” (nie obrażając tych wspaniałych zwierzaków)… dostaliśmy natchnienia… postaramy się reaktywować nasz portal… dużo pracy przed nami, by to co było tu dodać. A i nowych rzeczy przybyło przez te kilka lat… do pracy i… możecie nas pomału odwiedzać, sprawdzać, czy są postępy na naszym portalu „Gdzie oczy poniosą…”

Pozdrawiamy i zapraszamy…