Witajcie na nowej odsłonie naszego portalu…

Mamy nadzieję, że spodoba się Wam obecna forma i organizacja strony MiK-owej WWW. Wykonana jest od nowa, w nowej technologii pozwalającej przeglądać nas także na urządzeniach mobilnych (Responsive Design).

Pierwsza nasza strona WWW powstała w 2008 roku. Były to głównie zdjęcia z wyprawy „Gdzie oczy poniosą… USA ’08”. Takie były początki. Od tego czasu została przebudowana wg algorytmów CSS aż wreszcie dzisiaj rusza dostosowując się do nowych trendów i wymagań. Wiadomo – początki są trudne i na pewno nie wszystko będzie działało tak jak chcemy – wybaczcie nam te utrudnienia. Będziemy ją poprawiać i bardzo liczymy na Wasze uwagi i spostrzeżenia, które pozwolą nam udoskonalić przekaz tak, by był wygodny dla Was, drodzy Czytelnicy i Fani MiK-ów!

Na dzień dzisiejszy nie mamy wszystkiego, co było – nie ma pełnej historii wpisów, jakie mieliście okazję widzieć w poprzednim wydaniu. Ale nie martwcie się… systematycznie, w miarę naszego wolnego czasu od codziennych wymagań życia, będzie uzupełniana historia, aż wszystkie poprzednie wpisy znajdą się także tutaj.

Tak więc zaczynamy… z grubej rury… czyli nasza wycieczka „Gdzie oczy poniosą… USA ’18” – zapraszamy i życzymy miłych wrażeń!

Serdecznie zapraszamy …